Takip edin:

Kurum Kültürümüz

Anasayfa Vizyon & Misyon
Mission

MİSYONUMUZ

Geleceğe Umutla Bakıyoruz

Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda şirketimiz kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu meyanda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili şirketimizin en büyük misyonudur.

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Nisan Tabela, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen Nisan Tabela konusunda uzman personeli ile de fark yaratır. Firma misyonu kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya firması olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kalite, Güven, Profesyonellik

Vizyonumuz, müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli ve zamanında hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Disiplinli, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

İletişime Geçin

Bizimle çalışmaya başlamak için hemen iletişime geçin. Dilerseniz iletişime geç butonuna basarak aranma talebi oluşturabilir, bize mesaj gönderebilirsiniz.

Tel: (0332) 345 07 51